Anténní Televizní Systémy
satelitní internet

Tooway™ - O službě Tooway™ a inTernet KA-SAT

Tooway™ sada

Satelitní internet systému Tooway™

Nová generace satelitního internetu od července 2021.

100% pokrytí rychlého internetu po celé Evropě a Středomoří

Internet přes Tooway™ je k dispozici pro každého v celé Evropě a Středomoří, se stejnou vynikající kvalitou bez ohledu na to, kde jste. Pokud žijete na venkově, ani tam již není nutné platit za drahé připojení z domova do stávající sítě, nebo čekat na slib, že moderní síť bude vybudována ve vašem okolí. Vzhledem k tomu, že satelitní komplet Tooway™ je instalován a dodáván přímo do vašeho domova nebo firmy, jsou služby satelitního internetu dostupné pro každého okamžitě.

Vysokorychlostní internet přímo k Vám

Pomocí osvědčené satelitní technologie ViaSat systém Tooway™ poskytuje rychlý přístup k internetu přímo na požadovaném místě.

Připojení je více než 270krát rychlejší než tradiční dial-up a kvalitou služeb srovnatelné s ADSL2, Tooway™ je širokopásmová platforma pro všechny vaše potřeby připojení k internetu, ať už je to surfování po webu, odesílání e-mailů, stahování hudby nebo sledování videa.

Naše balíčky služeb jsou přizpůsobeny individuálním potřebám: každodenní uživatel, náročný uživatel, podnikající uživatel a uživatel s extrémními nároky. Každému profilu odpovídá určitý objem spotřeby - přenosu dat. Svou vlastní spotřebu si můžete podle vlastního využívání internetu ověřit (prohlížení webových stránek, e-maily, soubory výměny, atd.) pomocí našeho kalkulátoru objemu.

S rychlostí až 50 Mbps download a 6 Mbps rychlost uploadu, nebudete zklamání čekáním na obsah nebo informace, než se zobrazí na obrazovce. Tooway™ nabízí to nejlepší uživatelům - zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi.

Cokoliv, co potřebujete z internetu, pro to máme řešení, které odpovídá vašim potřebám.

Další funkce lze přidat například: satelitní televizi se stejnou parabolou, telefonování (Skype) a Wi-Fi domácí sítě.

Čím se Tooway™ zejména vyznačuje:

Rychlý internet s rychlostí stahování od 16 Mbit/s až do 50 Mbit/s a uploadu od 3 Mbit/s až do 6 Mbit/s

Schema Tooway™

Stačí jen připojit satelitní modem k počítači a připojit se!

Nemůže být snazší začít s Tooway™ KA-SAT. Satelitní anténa je instalována na vnější straně vašeho objektu. Můžete si ji instalovat sami, nebo vám může instalaci udělat odborný technik. Pak připojíte satelitní modem k počítači, nastavíte, aktivujete a jste připraveni.

Telefon také - se službou satelitního širokopásmového připojení inTernet KA-SAT můžete pro telefonní hovory využívat Skype s předplacenou službou přes internet do celého světa. Současně můžete mluvit do telefonu a procházet internet.

Širokopásmové připojení přes satelitní internet

Jedná se o obousměrné datové spojení - data se přenášejí přímo na satelit Eutelsat na pozici 9E.

Satelitní anténa je připojena k terminálu ViaSat se službou inTernet KA-SAT a ten se připojí přímo k počítači.

Co obsahuje souprava pro satelitní internet Tooway™:

Jsme i na facebooku